The Big Challenge – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

The Big Challenge

W dniu 29 marca 2022 roku uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie brali udział w międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge.
Wszyscy wykazali się wspaniałą znajomością języka i rozwiązywali zadania na najwyższym, czyli piątym poziomie. Do konkursu przystąpiło trzydziestu uczniów. Każdy otrzymał certyfikat.
Gratulacje dla Mateusza Netera, ucznia klasy trzeciej technikum informatycznego, który uzyskał drugi wynik w województwie Wielkopolskim, a w klasyfikacji ogólnopolskiej zajął sześćdziesiąte drugie miejsce na ośmiuset sześćdziesięciu pięciu biorących udział w konkursie. Mateusz wykazał się wysokimi umiejętnościami językowymi.
Jesteśmy szczególnie dumni z bardzo dobrych wyników uczniów klas młodszych Gabriela Kaisera, Krzysztofa Ratajczaka, Jakuba Gniteckiego i Nadii Wróblewskiej. Pokazaliście, że Wasze zdolności językowe są najlepszą drogą do sukcesu.
Jeszcze raz gratulujemy!