The Big Challenge – WIELKI SUKCES! – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

The Big Challenge – WIELKI SUKCES!

Uczniowie ZSPT CKU w Bojanowie kolejny raz wzięli udział w prestiżowym konkursie międzynarodowym języka angielskiego The Big Challenge. Mamy przyjemność poinformować, że I miejsce w województwie zajął Kacper Broniecki i trzydzieste pierwsze w Polsce na ponad 1000 uczestników!
Kacper wykazał się ogromną wiedzą i umiejętnościami językowymi. Pięcioro uczniów z najwyższymi wynikami to: zeszłoroczny laureat Mateusz Neter, który w tym roku zdobył znacznie więcej punktów niż w zeszłym, Krzysztof Ratajczak, Stanisław Wierzba i Nadia Wróblewska.
Wszyscy jesteście najlepsi. Dziękujemy każdemu z dwudziestu pięciu reprezentantów ZSPT w Bojanowie za zaangażowanie i udział w sukcesie naszej szkoły.
Magdalena Glapińska