Ważny dzień dla naszej szkoły – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Ważny dzień dla naszej szkoły

 

W ten szary, deszczowy, zimowy dzień mamy dla wszystkich bardzo ważną, radosną wiadomość – dzisiaj podpisaliśmy porozumienie o współpracy z W. Legutko Przedsiębiorstwem Hodowlano-Nasiennym Sp. z o.o. Wydarzenie jest tym bardziej znaczące, że pan dr inż. Wiesław Legutko jest absolwentem naszej szkoły. Duma nas rozpiera, że wychowanek „bojanowskiego rolnika” osiągnął taki sukces na rynku krajowym i międzynarodowym w dziedzinie hodowli i reprodukcji nasion roślin ozdobnych, warzyw oraz ziół, a teraz chce podjąć z nami współpracę w celu praktycznego kształcenie młodzieży.

Mamy nadzieję na długie lata owocnej współpracy, dzięki której nasi uczniowie zdobędą wiedzę, rozwiną kreatywne myślenie i w życiu dorosłym osiągną sukcesy zawodowe na miarę twórcy Przedsiębiorstwa W. Legutko.