Wycieczka zawodowa – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Wycieczka zawodowa

W dniu 1 czerwca, uczniowie klas pierwszych technikum weterynarii oraz technikum rolniczego byli na wycieczce zawodowej w H. Z. Z. ” Żołędnica” Sp. z.o.o.
Młodzież miała możliwość brania udziału w warsztatach dotyczących inseminacji zwierząt, ponadto zostali zapoznani z procesem przygotowania ich do wystawy. Nauczyciele przedmiotów zawodowych w ramach wycieczki przedstawili treści programowe związane z żywieniem oraz użytkowaniem mlecznym bydła.
Dziękujemy Panu zootechnikowi Szymonowi Chróścińskiemu za zaprezentowanie gospodarstwa i przeprowadzenie szkolenia z zakresu inseminacji zwierząt oraz naszemu partnerowi H. Z. Z. ” Żołędnica” Sp. z.o.o. Hodowla Zarodowa Zwierząt „Żołędnica” Sp. z o.o.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.