Wyjątkowy dzień w ZSPT CKU w Bojanowie – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Wyjątkowy dzień w ZSPT CKU w Bojanowie

To był wyjątkowy dzień w ZSPT CKU w Bojanowie.
28 kwietnia 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie szkoły dla klas: Technikum Informatycznego i Technikum Rolniczego. Pani Dyrektor Beata Nowak w swoim przemówieniu nawiązała do różnych wydarzeń z życia klasy, ponadto życzyła absolwentom sukcesów i powodzenia w dorosłym życiu.
Mieliśmy zaszczyt gościć Pana Wicestarostę Jakuba Morysona oraz Pana Wiesława Ceglarka, członka Zarządu Powiatu Rawickiego. Zaproszeni goście w swoich wystąpieniach pogratulowali uczniom 4 TIR ukończenia szkoły oraz życzyli im wytrwałości i pewności w dążeniu do obranego celu.
Uroczystość przepełniona była radością, ale skłaniała również do refleksji.
W imieniu wszystkich uczniów, podziękowania i życzenia- wszystkiego, co najlepsze, złożyła klasa 4TIW.
Idźcie do przodu, cieszcie się każdym dniem, patrzcie pogodnie na życie!
Nasza wspaniała 4 TIR! Dziękujemy!
Magdalena Glapińska