Akcje #BIEGAMYna102 oraz #ŻYCZENIAna102 – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Akcje #BIEGAMYna102 oraz #ŻYCZENIAna102

a

ZSPT #BIEGAMYna102
Małymi krokami zbliżamy się do święta patrona naszej szkoły a więc Powstańców Wielkopolskich.
Jedną z akcji, którą mieliśmy kontynuować były III Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym z okazji 102 rocznicy Powstania Wielkopolskiego, niestety pandemia pokrzyżowała plany i musimy te zawody odwlec w czasie.

Jednak nie wszystko stracone !

Z świetną inicjatywą wyszedł Samorząd Województwa Wielkopolskiego, który organizuje akcję #BIEGAMYna102 oraz #ŻYCZENIAna102.

Bardzo byśmy chcieli aby cała społeczność naszej szkoły – uczniowie, nauczyciele, pracownicy a nawet rodzice uczniów zaangażowali się w powyższe akcję podkreślając swoje przywiązanie i oddając przy tym hołd Naszym Powstańcom.

W skrócie pierwsza z akcji polega na przebiegnięciu/przejściu z kijjakmi/marszu przy użyciu aplikacji lub innej formie aktywności 1912 metrów a następnie zamieszczenie tego wyniku (screen lub zdjęcie) oraz zdjęcia z biegu najlepiej w barwach lub symbolach Powstanie Wielkopolskiego w odpowiednim miejscu na stronie www.27grudnia.pl
Na powyższej stronie powstanie galeria wyników i uczestników akcji oraz każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału na maila. Będzie też dostępna specjalna naklejka na facebooka.

b

Druga z akcji polega na przesłaniu życzeń. Życzenia mogą mieć dowolną formę – może to być krótkie video nakręcone np. smartfonem ale też rymowany wierszyk, zdjęcie, rysunek lub po prostu kilka zdań lub słów przekazanych od serca. W nadesłanych materiałach warto wykorzystać biało-czerwone emblematy, kotyliony, przebrania czy choćby zwykłą kartkę z napisem #POWSTANIEna102 lub #ŻYCZENIAna102. Wszystkie nadesłane życzenia opublikujemy na stronie www.27grudnia.pl a z najciekawszych i najbarwniejszych powstanie film, który premierowo będzie można zobaczyć dnia 27 grudnia, także na naszej stronie.

Szczegóły i dokładne instrukcje obu akcji znajdują się na stronie www.27grudnia.pl
Opiekunami akcji w naszej szkole jest Pani Beata Klupś oraz nauczyciele wychowania fizycznego Pani Ilona Pazoła – Szymańska oraz Pan Damian Bartkowiak, którymi można kontaktować się w sprawie tej akcji.

Zachęcamy też do pochwalenia się wynikami sportowymi nauczycielom wf którzy na pewno docenią dodatkowy wysiłek włożony w akcje!