Wręczenie nagród w konkursie ,,Wiedzy o bezpieczeństwie w rolnictwie indywidualnym’’ – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Wręczenie nagród w konkursie ,,Wiedzy o bezpieczeństwie w rolnictwie indywidualnym’’

W szkole odbyło się wręczenie nagród z rozstrzygniętego konkursu ,,Wiedzy o bezpieczeństwie w rolnictwie indywidualnym’’. Organizatorem konkursu był KRUS oraz PIP. Uczestnikami wieloetapowego konkursu byli uczniowie szkół kształcących na kierunkach rolniczych z regionu. Laureaci i zwycięscy z naszej szkoły otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wśród szkół rolniczych z regionu miejsce III zdobyła Daria Jankowiak uczennica III klasy Technikum Rolniczego, laureatem konkursu został Jan Saladra uczeń III klasy Technikum Rolniczego oraz Marcin Zygmunt uczeń I klasy Technikum Rolniczego. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Zobacz więcej!