Wyjazd do Rawicza – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Wyjazd do Rawicza

W ten piękny, słoneczny dzień uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich udali się do Rawicza do Domu Kultury, aby obejrzeć spektakl Teatru Profilaktycznego Alert pt. „Hejter”. Hejt jest zjawiskiem, które coraz częściej pojawia się w naszym społeczeństwie i wymaga wyraźnej reakcji i braku przyzwolenia na działania negatywne wobec innych osób. Uczniowie ZSPT CKU w Bojanowie bardzo poważnie podeszli do zagadnienia przedstawionego w spektaklu. Dziękujemy za to, że wykazali się wzorowym zachowaniem, które może być właściwym przykładem.  Wszyscy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Dziękujemy wspaniałym opiekunom: Pani Ewie Bergmann, Pani Karolinie Rychlik, Pani Kamili Otworowskiej i Panu Przemysławowi Gano.

Lucyna Kotlarczyk-Zioło i Magdalena Glapińska