Zbiórka dla Szpitala w Rawiczu – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Zbiórka dla Szpitala w Rawiczu

aaa

Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z Urzędem Miasta i Gminy Bojanowo zaprasza do udziału w zbiórce dla Szpitala w Rawiczu. Przedmiotem zbiórki jest wszelkiego rodzaju sprzęt ochronny: rękawiczki jednorazowe nitrylowe, fartuchy jednorazowe, maseczki.

Akcja będzie trwała od 1 do 15 grudnia 2020 roku.
Zakupione produkty należy oddawać zapakowane w jednorazowe torby.
Miejsce zbiórki:
– dla uczniów ZSPT CKU – w holu budynku A, na parterze, przy sali A-4 ustawiony jest pojemnik (karton), do którego będzie można włożyć zakupione produkty. Uczniów prosimy o dołączenie karteczki z imieniem, nazwiskiem i klasą.
– dla mieszkańców Gminy Bojanowo – w przedsionku budynku Urzędu Miasta i Gminy Bojanowo ustawiony jest pojemnik (karton), do którego będzie można włożyć zakupione produkty.

16 grudnia Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem odbierze zebrane produkty i przekaże do Szpitala w Rawiczu.