Dzień Edukacji Narodowej – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, to ważny dzień dla każdego ucznia i nauczyciela. Przypomina nam o trudnej historii Polski i o tym jak ważna jest edukacja. Warto pamiętać o tym, że szkoła to nie tylko lekcje w klasie, ale także nauka życia.
W tym roku z okazji 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej w ZSPT w Bojanowie odbyła się uroczysta akademia w wykonaniu uczniów klasy 5 TIW. Uczniów przygotowała pani Magdalena Glapińska. W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Lucyna Kotlarczyk-Zioło, która podkreśliła, że o sukcesie szkoły decyduje udana współpraca uczniów i nauczycieli. Honorowymi gośćmi wydarzenia byli panowie Wiesław Ceglarek (radny powiatu rawickiego) oraz Czesław Kryszkiewicz (Towarzystwo Koleżeńskie Bojanowiaków).