Ile wart jest ten grat? – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Ile wart jest ten grat?

Zapraszamy do udziału w konkursie historycznym – Ile wart jest ten grat?
Zadaniem uczestników jest wykonanie fotografii oraz krótkiego opisu dotyczącego zabytkowego przedmiotu znalezionego we własnym domu lub sąsiedztwie. Może to być stary pojazd, sprzęt domowy, medal czy moneta. Najważniejsza jest opowieść.
Opis zdjęcia nie powinien przekraczać 100 słów. Najważniejsze, żeby rozpoznać w nim opisywany obiekt i opisać jego wartość, czy to materialną czy historyczną. Na prace czekamy do piątku 2 czerwca 2023 r. – proszimy o składanie ich w sekretariacie w formie wydrukowane na kartce A4 (zdjęcie+opis)
Nagrody:
1. miejsce +30 punktów z zachowania, kupon prezentowy do Empiku
2. miejsce +20 punktów z zachowania + książka
3. miejsce +10 punktów z zachowania