Mikołajki w ZSPT – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Mikołajki w ZSPT

Mikołajki w ZSPT CKU w Bojanowie to dzień pełen wrażeń. Uczniowie brali udział w turnieju piłki siatkowej. Organizatorami byli nasi wspaniali nauczyciele wychowania fizycznego pan Damian Bartkowiak i Pan Kamil Pawlicki. Każda klasa reprezentowana przez ośmioro uczniów grała mecz, a wygrany zespół przechodził do kolejnego etapu. Po wielu zmaganiach trybuny zawrzały. Mamy finał! O najlepsze miejsca ubiegały się trzy klasy. Pierwsze miejsce zajęła klasa 2TIR, drugie klasa 4TIR i trzecie miejsce klasa 3BA. Gratulujemy!
Jednak wiele się działo również w innych częściach szkoły. Uczniowie klas pierwszych upiekli ciasta, które następnie zostały sprzedane, a zebrane pieniądze przekazane na cel charytatywny. Pani Magdalena Gano kolejny raz całym sercem zaangażowała się w tą akcję. Dziękujemy za wspaniałe zachowanie!
Na parterze budynku B stanęła piękna choinka, którą udekorowali nasi uczniowie. W szkole zaczął panować świąteczny nastrój.
Tego dnia uczniowie również brali udział w konkursie wiedzy „Kolos Bojanowski 2022” przygotowanym przez nauczyciela historii doktora Bogusława Kosela.

Link do materiału