Nagrody dla uczestników konkursu ,,Wiedzy o rolnictwie ekologicznym’’ – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Nagrody dla uczestników konkursu ,,Wiedzy o rolnictwie ekologicznym’’

Miło nam poinformować, iż do szkoły dotarły nagrody dla uczestników konkursu ,,Wiedzy o rolnictwie ekologicznym’’. Power banki dla wszystkich uczestników konkursu zostaną uroczyście wręczone w ,,Dniu Patrona Szkoły’’. Bardzo atrakcyjne nagrody pieniężne otrzymali laureaci oraz osoby wyróżnione w konkursie. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy dalszych sukcesów.
I miejsce Jan Saladra, uczeń klasy III Technikum Rolniczego
II miejsce Mikołaj Nadolny, uczeń klasy III Technikum Rolniczego
III miejsce Dawid Popielas, uczeń klasy III Technikum Rolniczego
Wyróżnienie Fabian Becela, uczeń klasy IV Technikum Rolniczego
Wyróżnienie Mateusz Hałajewski, uczeń klasy III Technikum Rolniczego