Rada Samorządu Uczniowskiego – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Rada Samorządu Uczniowskiego

Naszym zwyczajem nowych członków Rady Samorządu Uczniowskiego przedstawiamy przy choince. W ostatnim czasie przeprowadziliśmy wybory, w wyniku których 13 stycznia 2023 r. swoją dwuletnią kadencję obejmą ci oto młodzi ludzie:
Adam zostanie nowym przewodniczącym,
Michalina nową wiceprzewodniczącą,
a Nadia nowym skarbnikiem RSU.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach i oczywiście kandydatom. Niewielkie różnice panowały między trzema osobami i niewiele brakowało, aby wyniki były nieco inne. Udział w wyborach do RSU to świadectwo, że uczniowie stanowią realną siłę, jedną z tych, bez których oświata nie funkcjonuje.
Drodzy Uczniowie, pamiętajcie o tym, że i od Was zależy, jak funkcjonuje szkoła na pewnych płaszczyznach, ale również jak się rozwija i co pozostanie po Was.