,,Wiedza o bezpieczeństwie pracy w rolnictwie indywidualnym’’ – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

,,Wiedza o bezpieczeństwie pracy w rolnictwie indywidualnym’’

Rozstrzygnięcie wieloetapowego konkursu ,,Wiedzy o bezpieczeństwie pracy w rolnictwie indywidualnym’’.
8 grudnia w Zespole Szkół Rolniczych im. gen. J. Wybickiego w Grabonogu odbył się kulminacyjny etap konkursu ,,Wiedzy o bezpieczeństwie pracy w rolnictwie indywidualnym’’. W finałowej rozgrywce z ZSP-T CKU w Bojanowie znaleźli się : Aleksander Sarbinowski, Piotr Szymkowiak oraz Adrian Wojciechowski wraz z opiekunami i panią Beatą Klupś. W konkursie uczestniczyli uczniowie szkół kształcących na kierunkach rolniczych w regionie.
Miło nam poinformować, że miejsce III zajął Aleksander Sarbinowski, uczeń klasy II Technikum Rolniczego. Finaliści i laureaci otrzymali dyplomy oraz bardzo atrakcyjne nagrody.
Organizatorem konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy oraz szkoły rolnicze. Dodatkowo podczas spotkania finałowego uczestnicy odbyli wycieczkę do zakładu produkcyjnego Mondi Simet, gdzie również zwrócono uwagę na bezpieczeństwo w pracy.
Życzymy uczestnikom dalszych sukcesów w konkursach wiedzy rolniczej.
B.K.