WINTER TALENT SHOW – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

WINTER TALENT SHOW

Uczniowie ZSPT w Bojanowie już drugi rok z rzędu świętują okres Bożonarodzeniowy zapraszając koleżanki i kolegów z innych szkół do wspólnego spędzenia czasu.
W tym roku ZSPT zorganizowało zimowy pokaz talentów. Nasza szkoła promuje rozwój każdego ucznia, a jego talenty traktuje jako inwestycje do rozwoju własnych umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń. Występy odbywały się w sali widowiskowo – kinowej w Bojanowie.

Na scenie widzieliśmy rożne kategorie prezentowane przez uczestników pokazu. W przerwach pomiędzy występami uczniowie mogli obejrzeć krótkie spoty promujące kierunki kształcenia w ZSPT w Bojanowie. Fascynujące zdjęcia z pracy weterynarzy, obsługi dronów w pracowni komputerowej czy praktyk zawodowych we Włoszech wywarły ogromne wrażenie na publiczności. Wśród talentów mogliśmy zobaczyć prace uczennic szkoły branżowej w zawodach: kucharza, sprzedawcy, fotografa i ogrodnika. Forma pokazu miała na celu wspieranie społeczności lokalnej i rozwój więzi edukacyjnej pomiędzy szkołami. Na sali panował radosny nastrój, a w powietrzu można było wyczuć pozytywną energię zarówno ze strony publiczności jak i występujących. Zaproszeni na pokaz uczniowie zgodnie kibicowali wszystkim uczestnikom. W momencie kulminacyjnym, czyli przed ogłoszeniem wyników przez jury, w składzie niezależnym i we współpracy z GOK w Bojanowie, nastąpiła chwila napięcia….wszyscy otrzymali dyplomy uczestnictwa, osoby wyróżnione otrzymały kupony do kina 3D Cinema w Galerii Leszno, a nagrodę główną w postaci bonu pieniężnego odebrała zwyciężczyni konkursu Kornelia Ekstedt ze Szkoły Podstawowej w Bojanowie. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Doceniamy wkład pracy, wysiłek i kunszt artystyczny, jaki zaprezentowali występujący, a wiemy, że konkurencja była ogromna.
Obiecujemy, że nasza szkoła już dziś myśli o kolejnych wspólnych spotkaniach i wspaniałej zabawie. Dziękujemy dyrekcji i pracownikom GCKSTiR w Bojanowie oraz przybyłym gościom.