Wraca rywalizacja sportowa! – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Wraca rywalizacja sportowa!

Po długiej przerwie spowodowanej ograniczeniami pandemicznymi powróciła rywalizacja Szkolnego Związku Sportowego. Nasi uczniowie wraz z Panem Damianem Bartkowiakiem udali się w piątek do Rawicza gdzie rywalizowali w powiatowych drużynowych biegach przełajowych.
Do zawodów przystąpiła nasza drużyna dziewczyn jak i chłopaków.
Obie drużyny zajęły 2 miejsce.
Indywidualnie Mistrzem Powiatu został Filip Buliński z klasy II BA. Wśród dziewczyn najlepiej spisała się Weronika Sworowska z klasy II TW zajmując najniższy stopień podium.
Naszą szkołę dzielnie reprezentowali również :
Damian Grzybowski klasa I TIR, Wiktoria Sikora i Paweł Szymczak I TW, Bartosz Bella i Michał Werno I BA, Nikodem Kędzia II TI, Adrian Serafin III BA, Karolina Olejniczak III BA, Daria Denes i Joanna Sobocka IV TWR.
Dziękujemy powyższym uczniom za zaangażowanie i reprezentowanie szkoły.