WYCIECZKA INTEGRACYJNO-SPORTOWA – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

WYCIECZKA INTEGRACYJNO-SPORTOWA

W listopadzie 2022r. uczniowie klasy 2 TIR oraz klasy 3 TI pod opieką nauczycieli, pana Przemysława Gano, pana Dariusza Adamczaka oraz pana Bogusława Kosela wzięli udział w wycieczce integracyjno-sportowej w PAINTBALLU.
Wyjazd dostarczył uczestnikom dużą dawkę przeżyć, emocji i uśmiechu. Podczas integracji kształtowane były umiejętności właściwej komunikacji, współpracy w grupie oraz radzenie sobie w sytuacjach trudnych i pod wpływem stresu. Na miejscu uczniowie mieli okazję zapoznać się z bronią sportową, przedstawiono im reguły gry oraz zasady bezpieczeństwa.
Ubrani w kombinezony, maski ochronne, wyposażeni w karabinki i kulki wypełnione farbą byli gotowi do walki. Uczniowie zostali podzielnie na dwie grupy czerwonych – kapitan Przemek Gano oraz niebieskich – kapitan Dariusz Adamczak. Po wejściu na poligon, drużyny rozpoczęły grę. Pomiędzy rundami, uczestnicy odpoczywali w strefie bezpiecznej.
Sukces odniósł zespół czerwonych wynikiem 4-2.
Po wytężonej walce, głodni i zmęczeni, zjedliśmy kiełbaski z grilla.
Gra dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń, za co dziękujemy organizatorom zabawy PAINTBALLZeroNudy Leszno.