Dzień w fotelu Dyrektora ZSPT w Bojanowie – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Dzień w fotelu Dyrektora ZSPT w Bojanowie

Za sprawą szkolnego wolontariatu Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych zagrał w 30 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jedną z licytowanych aukcji był ,,Dzień w fotelu dyrektora ZSPT”, którą wygrał pan Przemysław Popielas- absolwent naszej szkoły.
Nowemu dyrektorowi asystowała pani dyrektor, Beata Nowak. Pan Przemysław zobaczył jak wygląda praca w szkole ,,od kuluarów”, a także obserwował zajęcia dydaktyczne i praktyczne. Miał możliwość porozmawiania z uczniami i nauczycielami. Odwiedził mini ZOO, zwierzyniec oraz nowe prosektorium.
Dziękujemy panu Przemkowi za dołożenie cegiełki do tegorocznej aukcji. Przekazane środki pomogą dokonać zakupu sprzętu medycznego na rzecz okulistyki dziecięcej.