,,Rola rolnika, by wypadku unikał’’ – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

,,Rola rolnika, by wypadku unikał’’

20 października w Zespole Szkół Przyrodniczo- Technicznych CKU
w Bojanowie odbył się konkurs pn. ,,Rola rolnika, by wypadku unikał’’, został zorganizowany dla słuchaczy Kwalifikacyjnych kursów zawodowych ROL.04 .
Konkurs był poprzedzony szkoleniem przeprowadzonym przez p. Dariusza Kielisia, przedstawiciela PT KRUS w Rawiczu, p. Łukasza Koczorowskiego przedstawiciela PIP Oddziału w Lesznie. Udział w szkoleniu brali również nauczyciele przedmiotów zawodowych rolniczych p. Beata Klupś, p. Ewa Bergmann, p. Jan Astapczyk. Na zakończenie szkolenia odbył się konkurs dla słuchaczy, którego zwycięzcami zostali:
– Dawid Jarożek, miejsce I,
– Dominik Szwarc, miejsce II,
– Karol Jonury, miejsce III.
Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.
B.K, E.B.